O nas

Nasza firma

Jesteśmy niewielką firmą, która stawia przede wszystkim na jakość i indywidualne podejście do Klienta. Każde zamówienie traktujemy priorytetowo, dbamy o najdrobniejszy szczegół i aktywnie uczestniczymy we wszystkich etapach tworzenia produktu: to my wymyślamy, projektujemy i wykonujemy nasze plakaty, grafiki, podkładki i naklejki. W DecorThat każdego dnia szukamy nowych pomysłów na to jak upiększyć nasze otoczenie – poszerzamy więc ofertę o kolejne wzory i produkty. Nie obce są nam najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, ale lubimy także czasem iść pod prąd i tworzyć coś zupełnie kosmicznego.

Nasza pracownia
Breadcrumb image

Z troski o otoczenie w DecorThat dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty wytwarzane były w sposób ekologiczny, z użyciem materiałów podatnych recyklingowi lub wykonanych z surowców wtórnych. Każdego dnia myślimy o tym, jakie zmiany wprowadzić w firmie, aby jak najlepiej chronić środowisko i zostawić po sobie jak najmniejszy ślad. Udało nam się już:

  • wszystkie druki wykonywać za pomocą całkowicie naturalnego tuszu żywicznego, który jest bezpieczny dla środowiska i zupełnie bezzapachowy. Jest on nowością na rynku i uzyskał pisemny certyfikat Eurofins;
  • drukować plakaty na papierze niezawierającym PVC;
  • zabezpieczać towar ekologiczną, biodegradowalną folią bąbelkową, jako wypełnienie używając tylko papierów z recyklingu;
  • pakować nasze plakaty wyłącznie w opakowania i kartony wykonane z surowców wtórnych.
Realizacje

Wszystko co widzisz w naszym sklepie przechodzi przez nasze ręce – sami wymyślamy nasze produkty, wyszukujemy ciekawe zdjęcia, dopracowujemy każdy szczegół, napis, kropkę nad i. Sami też pakujemy zamówienia, więc ostateczna kontrola jakości też należy do nas! Oferowane przez nas wzory pochodzą z legalnych źródeł! Tworzymy sami I współpracujemy z utalentowanymi grafikami, projektantami i fotografami. Dbamy o prawa autorskie i uczciwe zasady współpracy.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło